VİZYON, MİSYON ve DEĞERLER

VİZYON
Nida İnşaat ve Turizm A.Ş. 1985 yılından bu yana inşaat sektörünün önemli şirketlerinden biri olarak, ulusal ve uluslararası yatırımcıların beklentilerine uygun maliyet, kalite ve sürede projeler üretmektedir. Tahincioğlu Holding bünyesinde sürdürülebilir büyüme gerçekleştirerek dünyaca tanınan inşaat firmaları arasında yerimizi almayı hedefliyoruz.

MİSYON
Çevreye duyarlı, yasalara sadık, insana ve topluma saygılı olmayı kendine ilke edinen Nida İnşaat; Müşteri Memnuniyeti odaklı yaklaşımı çerçevesinde yaratıcı ve yenilikçi uygulama yöntemleri, seçkin danışman/çalışan kadrosu, teknolojik altyapısı ile her daim çözüm odaklı iş politikalarını benimser.

Nida İnşaat olarak inşaat sektörüne katma değer sağlayarak, üzerimize düşen oranda sektörün gelişimine yön verebileceğimize inanıyoruz.

DEĞERLER
Nida İnşaat’ın kurum politikalarını belirleyen temel değerleri arasında; “Güven, özveri, dürüstlük, sorumluluk ve hesap verilebilirlik, rekabet ve adalet, yenilikçilik, yaratıcılık ve mükemmeliyetçilik, karşılıklı saygı, etkin iletişim, çalışan ve müşteri memnuniyeti, doğaya ve çevreye saygı” yer alır.