BAŞKAN'IN MESAJI

Saygıdeğer İş Ortaklarımız ve Dostlarımız, Holding’imizin ana faaliyet alanları içinde yer alan ve stratejik önem teşkil eden inşaat sektöründeki temsilcimiz Nida İnşaat’ın geçirmekte olduğu gelişim ve değişim sürecini sizlerle paylaşmak isterim.

Kurum internet sitemizde, Nida İnşaat’ın çalışma felsefesine örnek teşkil edebilecek, tamamlanmış projelerimizden bazıları yer alıyor. Bunların arasında, Tahincioğlu Holding bünyesindeki projelerin ağırlıkta olduğunu göreceksiniz. Ancak, bundan böyle Nida İnşaat, yeni stratejisi doğrultusunda inşaat sektörünün önemli oyuncularından biri olmak üzere, ulusal ve uluslararası yatırımcıların hizmetinde yoluna devam edecektir.

Hedefimiz; Türkiye ve yurt dışında, seçkin ve yetkin çalışanlarımızla birlikte inşaat sektöründe fark yaratmak, çevreye, yasalara, insan ve topluma saygılı, hızlı inşa edilmiş, ekonomik ama mutlaka kaliteli yapılar üretmektir. Bunu yaparken, sözleşme koşullarına sadık kalmak, Toplam Kalite Anlayışı’ndan ödün vermemek ve rekabet edebilir olmak vazgeçemeyeceğimiz prensiplerimizdendir.

Tahincioğlu Holding olarak faaliyet gösterdiğimiz her sektörde lider olma özelliğimizi, inşaat sektöründe Nida İnşaat ile gösterebileceğimize inancımız tamdır. Birlikte çalıştığımız işverenlerimiz, ortaklarımız, alt yüklenicilerimiz bilirler ki; Nida İnşaat olarak, her zaman çözüm odaklı, güven ve özveri üzerine kurulu çalışmalar yürütmekteyiz.

Sektörel bazda, dünyada önemli bir yer edinmiş türk müteahhitleri arasında farklı bir ses olacağımızı ve üzerimize düşen oranda sektöre katkıda bulunacağımızı düşünüyoruz.

Üreteceğimiz projelerde birlikte olmayı diler, saygılarımı sunarım.

Özcan TAHİNCİOĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı